ANYAGGAZDÁLKODÁSI ÉS RAKTÁRVEZETŐ

A Wallis Motor Pest Kft. BMW márkakereskedés új és használt gépjárművek forgalmazásával és szervizelésével foglalkozik. Cégünk a Wallis csoport tagjaként tőkeerős és biztonságos munkahelyet jelent munkatársaink számára. Hungária körúti telephelyünkre tapasztalt és motivált ANYAGGAZDÁLKODÁSI ÉS RAKTÁRVEZETŐ munkatársat keresünk.

FELADATAI:

  • A raktári folyamatok felügyelete és ellenőrzése: a megrendelések megfelelő és biztonságos vezetése, valamint a nyilvántartások pontosságának biztosítása.
  • 6 fős csapat vezetése és munkájának ellenőrzése (3 fő raktáros, 3 fő alkatrészértékesítő)
  • Gépkocsi javítások során keletkező alkatrész- és segédanyag ellátás igény kielégítése
  • Alkatrész szükséglet esetén annak megrendelése munkalap alapján az importőrtől, vagy hazai beszállítótól
  • A beérkező anyagok betárolásának, bevételezésének és készletezésének az irányítása
  • Az alkatrészek fogyásáról és forgalmáról készített statisztikák elkészítése és a management tájékoztatása
  • A raktári készlet szinten tartása a management által meghatározott irányelvek alapján, valamint az optimális készletgazdálkodás biztosítása
  • Raktárkihasználás mutatóinak nyilvántartása és ellenőrzése
  • Szállítási eltérések, reklamációk kezelése, valamint a raktári garanciális ügyek kiemelt kezelése
  • A folyamatokhoz kapcsolódó BMW és saját ügyviteli rendszerek használata
  • Kapcsolattartás a BMW Magyarország raktár területért felelős képviselőivel
  • Javaslattétel a raktár racionalizált működtetésére a jobb szerviz produktivitás érdekében.
  • Leltárfelelősség

A BETÖLTENI KÍVÁNT MUNKAKÖRREL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 5 év alkatrészgazdálkodás vagy -forgalmazás területén szerzett tapasztalat
  • Min. 3 év középvezetői tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Word, Excel, Powerpoint)
  • Teljesítmény- és eredményorientált gondolkodásmód
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű munkaetika
  • Min. középfokú angol nyelvtudás, a német nyelv alapfokú ismerete előny

ELŐNY:

  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését és megfelel a felsorolt kritériumoknak, kérjük, hogy jelentkezését juttassa el.