"Az értékeket nem a munka, hanem az emberek nyújtják."

Munkatársat keresünk, lendületes csapatunkba, tiszta, korszerű üzemünkbe

Anyagellátó

(fröccsöntő üzem)

Feladatok:

  • fröccsöntő gépek anyagellátása
  • raklapcsomagolás
  • együttműködés a raktárral és a termeléssel
  • munkavédelmi, tűzvédelmi és a higiéniai követelmények betartása
  • a vállalatirányítási rendszerek (ISO 9001, ISO 14001, BRC/IOP) szerinti követelmények betartása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Közeli lakhely
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • fix + mozgóbér
  • cafeteria
  • folyamatos bérfejlesztés
  • üzemorvos a helyszínen
  • bónusz lehetőség
  • azonnali munkakezdés lehetősége
  • csapatépítő programok
  • képzési lehetőségek
  • higiénikus munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Ön a pályázati anyagának jelen hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a személyes adatait a Weener Plastic Kft. a meghirdetett pozícióval kapcsolatban a toborzás időtartama alatt kezelje.