Animátori diákmunka -Soltvadkert - Br. 1700 Ft/óra - 10.13.

Bruttó 1 700 Ft/óra bér

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

6230 Soltvadkert

  • A megbízó a Progress Csoport

Főbb feladatok, munkák:

  • A rendezvény lebonyolításában való aktív részvétel
  • Közreműködés a programokban
  • Szerencsekerék, lufifújás levezénylése
  • Hostess feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18 év felett!
  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kedves, türelmes személyiség
  • Gyerek barát
  • Igazi csapatjátékos
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Nem lehet piercing, tetoválás látható helyen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Bér: br. 1700 Ft/óra
Munkaidő: 10.13. csütörtök 6:30-19:30-ig (3x20 perc szünettel - ez nem fizetett)
Ha esetleg környéki városból érkeznél/érkeznétek, akkor a buszjegyet állja a cég! (Illetve a benzinpénzt is, ha barátokkal jöttök - 4 főre van szükség)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess
  • Szakmunka
  • Hostess/Host, Animátor

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérlek csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!