Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ANGULARJS FEJLESZTŐ

Innovatív, fejlesztési technológiák terén is élen járó Partnerünk számára keresünk új munkatársat csapatbővítés céljából, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok, amelyekben számítanak a segítségedre:

  • Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatosan együttműködés scrum módszertan szerint
  • Front-end fejlesztés AngularJS keretrendszerben
  • Kommunikáció REST szolgáltatásokon keresztül

Az alábbi ismereteidre, képességeidre lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:

  • Angular JS vagy Angular 4 magabiztos ismerete
  • HTML CSS, JavaScript elmélyült ismerete
  • REST szolgáltatások ismerete
  • SVN vagy GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Legalább 3 év webfejlesztési tapasztalat

Előnyt jelent, ha jártas vagy az alábbi technológiák valamelyikében:

  • jQuery
  • Node.JS
  • TypeScript
  • Webes rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek támogatása
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Stabil vállalat, fiatalos munkahely
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
  • Jól megközelíthető, felszerelt, modern iroda

Pozíció területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Location:

Budapest

Amennyiben szívesen meghallgatnád a részleteket, kérlek, küldd el nekem önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: AngularJS fejlesztő
  • Hirdető cég: Karrier Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatosan együttműködés scrum módszertan szerint Front-end fejlesztés AngularJS keretrendszerben Kommunikáció REST szolgáltatásokon keresztül
  • Elvárások: Angular JS vagy Angular 4 magabiztos ismerete HTML CSS, JavaScript elmélyült ismerete REST szolgáltatások ismerete SVN vagy GIT verziókövető rendszer ismerete Legalább 3 év webfejlesztési tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: Karrier Hungária Kft.>