Partnerünk a magyarországi nagyvállalati informatikai piac meghatározó tagja. Tevékenységük középpontjában a felhő-alapú, Java technológiára épülő alkalmazásintegrációs és alkalmazásfejlesztési projektek megvalósítása áll.

Angular fejlesztő [TAL-020717]

Feladatok:

  • Fejlesztőcsapatuk tagjaként webes alkalmazások felhasználói felületének tervezése és fejlesztése Angular-ban banki / nemzetközi média ügyfelek számára.
  • Leggyakrabban használt technológiák, eszközök, módszertanok:
    • Angular 6+,
    • TypeScript,
    • JavaScript,
    • Bootstrap,
    • HTML5, CSS,
    • REST, JSON.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • 3+ év tapasztalat Angular fejlesztésben,
  • TypeScript fejlesztési tapasztalat,
  • Webes technológiák ismerete: JavaScript, HTML5, CSS,
  • Bootstrap keretrendszer ismerete,
  • verziókövető rendszerek ismerete: SVN, Git,
  • REST szolgáltatások ismerete,
  • angol nyelvtudás (specifikációk, dokumentációk olvasásához),
  • kreativitás,
  • igényesség,
  • együttműködőkészség,
  • rugalmasság.

Előnyök:

  • Java fejlesztési ismeret.

Amit kínálunk:

  • A személyes fejlődés, valamint a legmodernebb technológiák megismerésének és alkalmazásának támogatása,
  • szakmailag elhivatott, professzionális csapat,
  • személyes tapasztalatnak megfelelő kihívások biztosítása,
  • szenior kollégák szakmai támogatása,
  • rugalmas munkaidő,
  • home office,
  • barátságos, modern irodai környezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest