Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

ANGULAR FEJLESZTŐ

    1998 óta pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat.

    munkakörbe.

Feladatok:

  • Webes felületek tervezése (komponens alapú megközelítéssel) és implementálása
  • Kódolási irányelvek betartása
  • Fejlesztések dokumentálása
  • Felhasználók, fejlesztők és tesztelők támogatása

Elvárás:

  • Közép- vagy felsőfokú képzettség
  • Legalább 2+ év felület fejlesztési tapasztalat Angular framework használatával
  • REST ismeret
  • Legalább középszintű szakmai angol nyelvtudás
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Belső igény minőségi, értékteremtő munkára
  • Csapatjátékos attitűd
  • Agilis, felelős hozzáállás

Előny:

  • C# WPF ismeret
  • Automatizált tesztelési technológiák ismerete (Selenium, e2e)
  • Pénzügyi, banküzemi ismeretek
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Fiatal csapat
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Korszerű fejlesztési módszertanok
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Modern iroda, kedvező munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Továbblépési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • Jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Angular fejlesztő
  • Hirdető cég: BECK AND PARTNERS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Webes felületek tervezése (komponens alapú megközelítéssel) és implementálása Kódolási irányelvek betartása Fejlesztések dokumentálása Felhasználók, fejlesztők és tesztelők támogatása
  • Elvárások: Közép- vagy felsőfokú képzettség Legalább 2+ év felület fejlesztési tapasztalat Angular framework használatával REST ismeret Legalább középszintű szakmai angol nyelvtudás Rendszerszintű gondolkodás Belső igény minőségi, értékteremtő munkára Csapatjátékos attitűd Agilis, felelős hozzáállás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: BECK AND PARTNERS Kft.>