Megbízónk - szakterületén világszinten is piacvezető - azon belül meghatározó szereplője a fényképpel ellátott utazási dokumentumok piacának is, speciális szoftverbázisú biztonsági termékeket szállít minden kontinensre. A vonatkozó üzletág vezetője mellé keresünk az

ANGOLOS ÉS SPANYOLOS REGIONAL SALES MANAGER

(szoftverbázisú biztonsági termékek)

pozícióba egy fiatalos szakembert.

Feladatok

Feladata intenzív (évi 100-120 nap is lehetséges) utazási tevékenység során a cég aktív képviselete a kijelölt régióban, kapcsolatépítés és -tartás a különböző védelmet igénylő nyomdaipari termékeket kibocsátó, vagy gyártó szervezetekkel és hatóságokkal, technológiai partnerekkel, ill. nemzetközi szervezetekkel; részvétel nemzetközi kiállításokon és konferenciákon; a piaci elfogadottságának fokozatos kiépítése, üzletszerzés, szerződéskötés, értékesítés.

Elvárások

Ideális, felsőfokú végzettségű pályázónk magas szinten, szabatosan beszél és ír angolul, valamint folyamatos szakmai kommunikációra képes spanyolul. A kereskedelmi véna, a hosszú távú gondolkodás (kitartás, hűség, türelem), a gyakori távollét miatt támogató családi háttér, valamint az üzleti megjelenés és fellépés elvárás, a hasonlítható értékesítési tapasztalat előny.

Hosszú távú szakmai perspektíva, exkluzív nemzetközi partnerek

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Spanyol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes magyar nyelvű pályázatát a feladatokra, követelményekre válaszoló szakmai kísérőlevéllel és diplomamásolattal, amelyet bizalmasan kezelünk, a 28664 pályázati számra hivatkozva várjuk: