Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Biztos háttérrel rendelkező szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

ANDROID VAGY IOS MOBIL FEJLESZTÉSI VEZETŐ

(13-8714)

pozícióba.

Feladat:

  • Mobil (Android VAGY iOS) alkalmazások fejlesztésének koordinálása,
  • Külföldi projektekben történő részvétel fejlesztőként,
  • Fejlesztési módszertanok, minőségi követelmények betartása,
  • Új technológiák kipróbálása, demo, prototípus jellegű alkalmazások fejlesztése.
  • Junior kollégák betanítása,

Elvárások:

  • Android vagy iOS fejlesztésében szerzett több éves tapasztalat,
  • Szakirányú végzettség/tanulmányok.

Amit kínálunk:

  • DInamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8714”-es referenciaszám feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Android vagy IOS Mobil Fejlesztési Vezető
  • Hirdető cég: HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Mobil (Android VAGY iOS) alkalmazások fejlesztésének koordinálása, Külföldi projektekben történő részvétel fejlesztőként, Fejlesztési módszertanok, minőségi követelmények betartása, Új technológiák kipróbálása, demo, prototípus jellegű alkalmazások fejlesztése. Junior kollégák betanítása,
  • Elvárások: Android vagy iOS fejlesztésében szerzett több éves tapasztalat, Szakirányú végzettség/tanulmányok.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-06-13