A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjének
Informatikai Igazgatósága

Android / Java fejlesztőt

keres.

Feladataid lesznek:

  • mobilalkalmazások fejlesztése java (Kotlin) nyelven;
  • java alapú webes megoldások fejlesztése;
  • elkészített programok fejlesztői tesztelése;
  • fejlesztési dokumentációk elkészítése, karbantartása;
  • tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, a hiba javítása;
  • élesítéssel kapcsolatos feladatok előkészítése;
  • projektekben, fejlesztési folyamatban való részvétel, együttműködés;
  • szakértői támogatás biztosítása incidenskezelésben, problémamegoldásban.

Kit keresünk?

  • Egy önálló, hatékony, jó problémamegoldó képességgel rendelkező, csapatban is dolgozni tudó, motivált kollégára van szükségünk, aki:
  • android fejlesztői ismeretekkel
  • java fejlesztői ismeretekkel, gyakorlattal
  • XML, JSON ismerettel rendelkezik.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • a következő konkrét technológiák és módszertanok valamelyikének ismerete:
    • Kotlin ismeret;
    • ASP.NET ismeret;
    • GIT verziókezelő használata;
    • SOA ismeretek;
    • Firebase megoldások ismerete;
    • JEE fejlesztési ismeret;
    • Spring ismeret;
    • Hibernate ismeret;
    • webfejlesztési ismeretek (Javascript, CSS, HTML5, JQuery);
    • valamilyen Java UI keretrendszer ismerete.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk egészségbiztosítási csomagot és kafetériát tartalmaz.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud, bérigény megjelölésével!