Partnerünk több mint 30 éve dolgozik azon, hogy az üzleti sikerek mellett, a munkatársaik számára a legjobb munkahely, ügyfeleik számára pedig a legjobb szolgáltató legyen. Több ezer partnerrel dolgoznak együtt, K+F terület pedig kiemelkedő a cég életében.
Komplex ügyviteli rendszer fejlesztése a fő profiljuk. Jelenleg termékeik nemzetközi piacra való felkészítésén dolgoznak, új HR termékük továbbfejlesztéséhez keresnek kollégát.

Android / Ios Fejlesztő (B73IAF)

Feladatok:

  • Jelenlegi termékek nemzetközi piacra való felkészítése
  • Natív kódolás
  • Kezdés: Kb. 1 hónapos üzleti és fejlesztői felkészítés, hogy megalapozza a céges karriered
  • Üzleti elvárások megértése, befogadása, megoldások kidolgozása

Elvárások:

  • C# ÉS Swift/Kotlin ismeret
  • 3 éves szakmai tapasztalat (vagy több)
  • ORM, IOC Containter ismeret

Előnyt jelent:

  • XCode 10.0 és Swift 4.2, Android, Android Studio ismeret
  • WebApi, Autofac, NHibernate, SignalR, FluentValidation ismeret
  • Alamofire, Crashlytics, Firebase/Core, Messaging ismeret

Egyéb információ az állásról:

  • Rugalmas munkaidő
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Pihenő szoba, céges masszázs
  • Csapatépítők

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. Kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.