Android fejlesztő

munkakörbe!

Cégjellemzők:

Partnercégem minden lehetőséget megad a kollégáinak, hogy mind egyénileg mind csapatszinten fejlődhessenek a náluk lévő projektek kivitelezése során.
Te is szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, ahol központi szerepet tölt be a jövőnk élhetőbbé és zöldebbé tétele?
Stabil, jól előre tervezett projekteken szeretnél dolgozni? Érdekelnek az Agrárinformatikában rejlő lehetőségek?

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Nagyvállalati környezetben üzemeltetett Android 4.4+ alapú alkalmazások tervezése, kivitelezése, telepítése, gyártói támogatása. Szolgáltatások tervezése és kivitelezése.
  • fejlesztési módszertanok, eljárások és alkalmazott technológiák naprakész ismerete és követése
  • Tesztek írása, részvétel a fejlesztői tesztelésben
  • Szükség esetén technikai dokumentáció írása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • 2+ android fejlesztői tapasztalattal
  • Java vagy Kotlin nyelv ismeretével
  • Android SDK ismerete
  • Git (vagy egyéb verziókezelő rendszer) használatának ismeretével
  • Valamely hálózati kommunikációs megoldások (pl. REST, WSDL, JSON, XML) ismeretével
  • Média fájlok kezelésében tapasztalattal
  • Alkalmazások közti kommunikációban tapasztalattal (AIDL)

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amit kínálunk:

  • Belvárosból is és a kertvárosból is könnyedén megközelíthető, ergonomikus modern és innovatív munkakörnyezetet
  • Fiatalos csapat vár
  • Rugalmas személyre szabott munkarend
  • Terveidnek megfelelő karrierút, mely során rengeteg belső képzésben lesz részed, számodra érdekes konferenciákra való eljutás lehetőségét is biztosítják
  • 100% ig Zöld
  • Próbaidő utáni egy hét/egy nap Home office lehetőséget
  • Szakmai elismerést ennek megfelelő juttatási csomagot, amely folyamatosan a tudásodhoz és elért céljaidhoz mérten növekszik.

Pozíció területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Ha szeretnél egy igazán kreatív csapat tagja lenni, felelősségteljes és iránymutató cégnél dolgozni jelentkezz!
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Csiszár Judit várja a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Kérdésed van?
Fordulj hozzám!
Csiszár Judit
HR Tanácsadó +36-30/458-4182