Simplexion Kft.
  • A 2005-ben alapított Simplexion Kft. az adatvezérelt ipari megoldások szakértője. Több mint egy évtizede vagyunk jelen a magyar piacon, és szolgálunk ki különleges igényeket a legváltozatosabb elvárásoknak megfelelve. Minden vásárlónknak kulcsrakész, teljes megoldást szállítunk, amely az egészségügytől kezdve, a gyártáson, karbantartáson és az agrobusiness-en keresztül a logisztikáig mindenütt ugyanazt éri el. Hatékonyságot. Egyszerűen.

  • Bővülő csapatunkba

    Android fejlesztő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      Szeretnéd jobbá tenni a világot? Valóban izgalmas feladatokon akarsz dolgozni? Szereted a zöldmezős projekteket és ráuntál a legacy kódok gyomlálásához. Érdekel az RFID, NFC technológiák mobil alkalmazása? Gondolod, hogy tudnád szinkronizálni egy teljes hűtőház minden hűtőjét, fokra és percre pontosan? Vagy megoldanád, hogy minden cipő mellett csak a párja legyen a gyártósoron? Akkor gyere és csatlakozz egy olyan céghez, ahol éjjel-nappal mennek a 3D nyomtatók, és nem csak unalom, hanem valódi önállóság vár Rád! Csatlakozz hozzánk!

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább 3 év Android fejlesztői tapasztalat

      • Java és / vagy Kotlin

      • Git ismerete

      • JSON rutin szintű ismerete

      • XML, SQL alapszintű ismerete

      • Hálózati protokollok (TCP/IP, HTTP, TLS, WebSocket) ismerete,

      • REST API alapos ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • legalább alapszintű szerver oldali fejlesztés (Apache / Spring)

      • UNIX ismerete

      • Alacsony szintű programozási nyelvekkel szerzett tapasztalat

      • SOAP API ismerete

      • Android eszközhöz kapcsolt hardver elemekkel szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Zöldmezős projektek

      • Versenyképes jövedelem

      • Folyamatos fejlődési lehetőség

      • Részvétel nemzetközi és K+F projektekben

      • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapatban

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Automatizálás
    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Havi nettó fizetési keret:

    600 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria

    Fényképes önéletrajz

    Rövid szakmai összefoglaló, ennek részeként:

    • publikus git repo link megadása (ha van)

    • Google Playben publikált alkalmazások linkje,

    • Google Play-ben nem publikált de referenciaként bemutatandó alkalmazásokról rövid leírás, interjú esetén az alkalmazások bemutatása.