Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Android fejlesztő

Feladatok:

  • Mobil applikációk, alkalmazások tervezése fejlesztése és karbantartása
  • Saját platform fejlesztése
  • Jutalék kifizető rendszer fejlesztése

Elvárások:

  • Informatika, mérnöki vagy matematika területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Komplex tapasztalat 1-5 év Android fejlesztésben
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős matematikai és analitikus gondolkodás
  • Kiváló problémamegoldó képesség, komplex problémák megoldásához
  • Product owner-i szemléletmód
  • Percíz és önálló, másoktól független munkavégzés

Előnyt jelent:

  • PhD tudományos fokozat
  • Aktív részvétel egyetemi tudományos körökben, vagy matematikai versenyeken

Amit a cég kínál:

  • Kiemelkedően magasan kvalifikált munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés támogatása – korlátlan udemy használat
  • Piacvezető kompenzációs csomag
  • Kétszeri éves bónusz kifizetés
  • Medicover csomag
  • Napi étkezés támogatás
  • Ingyenes és korlátlan konditerem használat
  • BKK bérlet
  • Rugalmas munkaidő, törzsidő nélkül
  • Utazási lehetőség évente egyszer a New York-i központba

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.