Android fejlesztő

Bruttó 1,0M - 1,5M Ft havi bér

Profession Services

Otthonról végezhető

Web - és mobilalkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk budapesti irodájába keressük új kollégájukat

pozícióba.

Családias hangulatú, több éve stabilan jelenlévő és növekvő fejlesztő csapatukat erősítenéd azzal, ha csatlakoznál hozzájuk. Együtt hozhatnátok létre személyre szabott megoldásokat az ügyfeleik számára, hogy a legjobb eredményeket érhessétek el!

Amit kínálunk:

  • Br. 1.000.000 – 1.500.000 Ft közötti fizetés, tapasztalattól függően
  • Remote munkavégzés lehetősége, Magyarország területéről bárhonnan
  • Bejárást preferálóknak egy jól megközelíthető, modern iroda
  • Folyamatos szakmai fejlődés, és izgalmas projektek, fiatalos csapat
  • Stabil, biztos hátterű cég

Feladataid lesznek:

  • Elsősorban az új és meglévő funkciók létrehozása és karbantartása
  • Új funkciók tervezése
  • Teljesítményproblémák és hibák azonosítása, javítása
  • Kollégák munkavégzésének támogatása
  • Szoros együttműködés mind a Quality, mind a termékért felelős részleggel
  • Sprinteken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Android fejlesztésben minimum 3 év tapasztalat
  • Java és Kotlin programnyelvek alapos ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha írtál már saját szoftverfejlesztő könyvtárat (SDK)
  • Ismered a Firebase szolgáltatásait, eszközeit
  • Használsz valamilyen CI/CD megoldást
  • Csapatjátékos hozzáállásod van
  • Őszinte és nyitott kommunikációs készséggel rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő