Android fejlesztő (B74A)

Norvég tulajdonú innovatív partnercégünk budapesti központjába keressük android fejlesztő pozícióba a leendő kollégát:

Feladatok:

  • Részt fogsz venni különféle alkalmazások tervezésében
  • A hozzájuk tartozó funkciók létrehozása is a Te feladatod lesz
  • Kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében

Elvárások:

  • Ismerd a következőket: Android SDK, Java, Kotlin, GIT/SVN, REST, Material Design alapelvek
  • Legyen 1-2 éves gyakorlatod natív android alkalmazások fejlesztésében
  • Írj és beszélj aktívan angolul
  • Csapatjátékos attitűd
  • Folyamatosan képezd magad, és használd szakmai tudásod

Előny:

  • Ha rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • Ha már használtad a következőket Dagger 2, RxJava
  • Ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében

Amit partnerünk kínál:

  • Bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek
  • All You Can Move kártya
  • Kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts
  • A legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz
  • Te döntheted el, hogy milyen fejlesztői környezetet használsz
  • A csapat profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely
  • Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken vagy konferenciákon
  • Fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya
  • Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is beviheted magaddal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.