Arteries Studio Kft.
Innovatív cégünk mobil csapatába keresünk többségében egyedi rendszerek mobilalkalmazás-fejlesztéséhez

Android és iOS fejlesztő

munkatársat.
Nem kizáró ok, ha kezdetben csak az egyik platformon magabiztos a tudás: senior, vagy legalább intermediate szinten.

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját valamint megrendelőinknek készített üzleti alkalmazás fejlesztésében részvétel, support tevékenységek,
  • Új alkalmazások fejlesztése ügyfél, vagy belső megrendelésre és azok fejlesztői támogatása
  • Alkalmazásokra vonatkozó hibabejelentések kivizsgálása és javítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség (utolsó éves egyetemi, nappalis hallgatók jelentkezését is várjuk megfelelő tapasztalattal, tudással),
  • Android, iOS fejlesztési tapasztalat,
  • Android Studio, Xcode ismerete,
  • JAVA, Kotlin, Objective-C, Swift 4+ ismeretek,
  • GIT verziókezelő rendszer ismerete,
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • Gyakorlatias hozzáállás, jó rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés,
  • SQLite ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Android és iOS platformok együttes ismerete és aktív használata
  • Unit testing gyakorlat
  • Git Flow-k mélyebb ismerete
  • CI / CD rendszerek ismerete
  • SCRUM módszertan ismerete
  • React-Native fejlesztési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal,
  • Nagy és közismert ügyfelek projektjeiben való részvétel,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, mentor rendszer, fizetett tanulóidő, workshopok,
  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil cég (8 éve a mobil piacon és több mint 10 éve a webes piacon), hosszútávú munkalehetőség,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Heti 1 homeoffice nap,
  • Macintosh munkaeszközök

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Váci út 175.

A pályázatokat fényképes, részletes magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.