Android applikáció fejlesztő

Duna Aszfalt Zrt.

1239 Budapest

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • 3D Android alkalmazások és alkalmazásmodulok fejlesztése specifikáció alapján;
  • Közreműködés a szoftverkövetelmények meghatározásában;
  • Fejlesztői tesztek kidolgozása, végrehajtása;
  • Dokumentációk elkészítése;
  • A rendszerrel kapcsolatos, a piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Android fejlesztői környezet és MVC felépítés ismerete;
  • Minimum 5 év Android alkalmazás fejlesztési tapasztalat;
  • JAVA, vagy Kotlin programozási nyelv ismerete;
  • Unity programozási ismeret;
  • Android Software Development Toolkit és Android Studio ismerete;
  • Webservice fejlesztési ismeretek pl. REST;
  • Analitikus gondolkodásmód, dokumentálási tapasztalat;
  • Angol szakmai nyelvtudás (közép szintű).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • SDK fejlesztési tapasztalat;
  • Egyéb kapcsolódó ismeretek: Unreal, Android media;
  • VR, AR ismeretek;
  • Stream kezelési elvek, videótechnikák és -technológiák ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, változatos feladatok;
  • Barátságos légkör, modern munkakörnyezet;
  • Felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Megbízható, folyamatosan fejlődő háttér.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

A Jelentkezem gombra kattintva a bruttó bérigény megjelölésével várjuk a magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat.