Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL Magyarország teljes gázzal bővülő fejlesztő csapatához!

Analízis mérnök gyakornok (szilárdságtan és dinamika terület)

Feladatok:

  • Különféle váltók és elektromos hajtások szimulációs feladatainak végrehajtása
  • Hajtóművek szilárdsági és dinamikai viselkedésének értékelése a dokumentált munkafolyamat szerint
  • Az elemzési eredmények dokumentálása és bemutatása az ügyféllel folytatott belső és külső találkozókon
  • Módosítási javaslatok készítése a vizsgált szerkezetekre

Ha mindehhez:

  • Folyamatban vannak a felsőfokú tanulmányaid gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki vagy hasonló szakon
  • Jó mechanikai alapokkal rendelkezel
  • Használtál már valamilyen CAE szoftvert (Ansys, Abaqus, Adams, Simpack, Excite, FEMFAT stb.)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van (német nyelvtudás előny)
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható és felelősségteljes személyiség vagy,

akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Érd

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, várjuk a jelentkezésedet!