Drága Mérnök barátom! Kérlek engedd meg, hogy bemutatkozzak! Egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat vagyok. Alapvetően szeretem az autókat, ezért is lettem különösen felvillanyozó élményt nyújtó autóipari termékeket gyártó cég. A legfontosabb számomra a munkatársaim elégedettsége és biztonsága, így szeretném a legjobbat adni számukra. Szükségem van egy olyan szakemberre, aki szakmai tudásával és elhivatottságával részese lesz a mérnöki csapatomnak, mint

Analizáló mérnök

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A termelés támogatása a legfrissebb dokumentációval, szükséges eszközökkel és szoftverekkel;
  • A termelékenység növelése és a minőség javítása;
  • Hibák elemzése és a szükséges intézkedések eredményességének figyelemmel kísérése;
  • A vállalati irányelveknek, politikának és szabványoknak való megfelelés biztosítása (ISO/ESD and Safety)
  • Vevői és egyéb auditokon való részvétel.

A tudás, amivel rendelkezel:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök előny);
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki területen való jártasság;
  • Magas problémamegoldó képesség;
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria;
  • Bejárás támogatás;
  • Folyamatos képzések, tréningek, fejlődési lehetőség;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban.

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét környéke.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.