A SONEAS cégcsoport nagy szakmai tapasztalattal rendelkezik a vegyipari kutatás-fejlesztés és gyártás területén. Auditált minőségirányítási rendszerünk támogatásával többek között kiindulási anyagokat, finomkémiai vegyszereket állítunk elő akár több 10 tonnás méretben is.
Tudj meg rólunk többet a soneas.com weboldalon, ahol a rólunk menüpont alatt megtalálod adatkezelési tájékoztatónkat is!!

ANALITIKUS VEGYÉSZ

Feladataid lesznek:

  • gyártásközi és minősítő analitikai vizsgálatok elvégzése
  • kromatográfiás mérések elvégzése GC-n és HPLC-n (magabiztos GC és HPLC használat)
  • analitikai módszerfejlesztés, -transzfer
  • analitikai műszerek kalibrálása
  • analitikai módszerek validálása
  • részvétel az ISO ill. GMP szintű dokumentációs munkákban

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • vegyész, vegyészmérnök vagy biomérnök/élelmiszermérnök képzettség (legalább B.Sc. fokozat)
  • minimum 3 éves műszeres analitikai gyakorlat
  • minimum középszintű, tárgyalóképes (írásban és szóban egyaránt) gyakorlati angol nyelvismeret
  • napi munkavégzéshez szükséges számítógépes ismeret
  • szakma szeretete, proaktivitás, precizitás

A kiválasztásnál előnyt jelenthet számodra:

  • M.Sc. fokozat, vagy folyamatban lévő M.Sc tanulmányok
  • LC-MS kezelési gyakorlat
  • GMP területen szerzett tapasztalat
  • gyógyszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil céges háttér
  • kiemelt műszakpótlékok (többműszakos tevékenység esetén)
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)
  • érdekes, változatos munkák

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egy-, illetve többműszakos tevékenység

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Illatos út 33.

Jelentkezz hozzánk legkésőbb 2020. november 27-ig!
Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz a "jelentkezem" gombon keresztül az „VEGYÉSZ” jelszó feltüntetésével.
A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, az online / személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Minden jelentkezőnek visszajelzünk.