A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Analitikus

A munkakör célja:

    Leendő kollégánk feladata lesz a minőségellenőrzésen belüli laboratóriumi vizsgálatok és dokumentációs feladatok elvégzése, koordinálása, szakmai felügyelete.

A munkahelyről:

    A Sanofi veresegyházi telephelyén történik a drazsék, tabletták és egyéb szilárd alapanyagú orvosságok előállítása és csomagolása. Több mint hetven különböző kiváló terméket gyárt itt a vállalat, innovatív, vényköteles, CHC (vény nélkül kapható készítmények) és generikus gyógyszereket. A telephelyen a GMP (Good Manufacturing Process) szabályai szerint, korszerű műszaki körülmények között gyártják és csomagolják a szilárd gyógyszerkészítményeket. A telephely jelentős exporttevékenységét jól mutatja, hogy 54 különböző piacra szállít készítményeket.

FŐBB FELELŐSSÉGEK:

  • A Minőségellenőrzésen belül a Termékellenőrzés labor irányításában való részvétel
  • A laboratóriumi vizsgálatok, és dokumentációs feladatok határidőre való elvégzésének szervezése
  • Mintavételek szakmai felügyelete, a lose és stabilitási vizsgálatok kivitelezésének irányítása,
  • Az elvégzett vizsgálatok eredményeinek ellenőrzése, tételek minősítése
  • Terméktranszferekben és folyamat validálásokban való részvétel
  • Közreműködés az eljárások kialakításában, műszerek beüzemelésében

IDEÁLIS JELÖLTTEL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSAINK:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, biomérnök)
  • Legalább 2 év vegyipari vagy gyógyszeripari, elsősorban analitikai tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség

ELŐNYT JELENT:

  • Klasszikus és/vagy műszeres analitikai ismeretek, gyógyszeranalitikai ismeretek
  • Gyógyszeripari minőségellenőrzésben, laboratóriumban megszerzett tapasztalat
  • GMP ismeretek
  • Műszeres analitikai ismeretek (HPLC)
  • Alapfokú szakmai angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Gyógyszergyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezet
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

    A Sanofinál a kulturális sokszínűség és befogadás szervezetünk működésének alapjait képezik és fontos értékek vállalatunk számára. Tiszteletben tartjuk alkalmazottaink különbözőségét, hátterét és előzetes tapasztalatait. Valljuk, hogy ahhoz hogy igazán hasznosítani tudjuk azt a gazdagságot, amit a sokszínűség teremt számunkra, befogadónak kell lennünk és olyan munkakörnyezetet kell létrehoznunk ahol a különbözőség fejlődést hoz, és amit a dolgozóink, ügyfeleink és betegeink javára tudunk fordítani.

    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 170 országban kínál egészségügyi megoldásokat. A Sanofi több mint 100 000 munkavállalót foglalkoztat, akik 145 különböző országot képviselnek. A Sanofi munkavállalói nap mint nap elkötelezetten dolgoznak azért, hogy fenntartható és felelősségteljes megoldásokkal és kezdeményezésekkel világszerte jobbá tegyék az emberek életét. A Sanofinál a humán egészségügy széles területét fedjük le a vakcináktól kezdve a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítményeken át egészen a vény nélkül kapható termékekig. Ez lehetőséget teremt arra, hogy különböző szakterületeken dolgozzunk, ami sokszínűvé és izgalmassá teszi szakmai pályafutásunkat.

    A Sanofi jelenléte Magyarországon meghatározó, és a következő területeken kínál terápiás megoldásokat: készítmények a cukorbetegség kezelésére, onkológia, humán oltóanyagok, innovatív gyógyszerek, vény nélkül kapható termékek, valamint a ritka betegségek kezelésére szolgáló készítmények. A nem vényköteles termékek üzletága piacvezető Magyarországon: népszerű márkái, mint az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb. széles körben jól ismertek. A Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari vállalat, az exporttevékenység tekintetében a 16., a teljes árbevétel tekintetében pedig a 21. legnagyobb vállalat Magyarországon. A több mint 100 éves múltra visszatekintő és négy telephelyen (Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon) 2000 főt foglalkoztató Sanofi széles körben végzi tevékenységét Magyarországon, így a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció terén egyaránt jelen van hazánkban.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veresegyház

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.