Írja tovább velünk Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatának történetét! Csatlakozzon a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

Új molekulák, új gyógyszerek, új eljárások, új technológiák – a Richternél kiteljesedhetnek az innovatív elmék. Ezerfős kutató-fejlesztő bázisunkkal nemcsak Magyarország, de az egész közép-kelet-európai régió egyik legjelentősebb innovációs központját tudhatjuk magunkénak. Az alkalmazott tudományos munka mellett, az egyéni kutatási témákat, a publikálást, a tudományos életben való aktív részvételt is támogatjuk.

A Richter Gedeon

Analitikus

munkatársat keres.

Feladatai:

  • A hatóanyaggyártó üzemek laboratóriumaiban alkalmazott gyártásközi és minősítő vizsgálati módszerek validálási dokumentumainak elkészítése.
  • Egyeztetés a hatóanyaggyártó üzemek laboratóriumaival és az Analitikai validálási csoporttal a validálási módszerekkel kapcsolatosan.
  • Az alkalmazott analitikai módszervalidálások felülvizsgálatának előkészítése.
  • Kapott adatok kiértékelése.

Amit várunk:

  • Diploma gyógyszerészeti, vegyész vagy vegyészmérnöki területen.
  • Írásbeli angol nyelvismeret.
  • Felhasználói számítógépes ismeretek.
  • Precíz munkavégzés, együttműködés, hatékony kommunikáció.

Előnyt jelent:

  • HPLC, GC, spektrofotométer használatában jártasság.
  • Gyógyszeripari tapasztalat analitika, validálás területén.
  • Statisztikai ismeretek.

Ami itt várja:

  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet;
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier;
  • Elkötelezett, támogató csapat;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái;
  • Széleskörű juttatási csomag.

Várjuk jelentkezését, legyen része a 120 éves tudományos sikertörténetnek!