ANALITIKUS

    Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban
    85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. A vállalatcsoport, szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

    A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

    Megbízónk új munkatársat keres: ANALITIKUS munkakörbe

Az alábbi feladatok várnak Önre:

    • Nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése peszticid analitikai és környezetvédelmi területen
    • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában
    • Vizsgálati jelentések készítése
    • Vizsgálati eredmények felülvizsgálata, jelentése és kiadása
    • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
    • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi munkatapasztalat
    • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
    • Angol nyelvtudás szóban és írásban
    • Precizitás, pontosság
    • Rugalmasság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Stabil, nagyvállalati háttér
    • Megbízhatóság
    • Korrekt fizetés, juttatások

Egyéb információ az állásról:

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu