Analitikus

BECK AND PARTNERS Kft.

Budapest

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport magyarországi leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Most Élelmiszervizsgáló Laboratóriuma számára keresünk új munkatársat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Analitikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése élelmiszeripari területen
  • Szabványos módszerek bevezetése és alkalmazása
  • Vizsgálati eredmények rögzítése a laboratórium információs rendszerébe
  • Vizsgálati eredmények ellenőrzése
  • Vizsgálati jelentések készítése
  • Technikusok felügyelete és szükség esetén továbbképzése
  • Részvétel és aktív együttműködés az akkreditációs rendszer fenntartásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetés, juttatások
  • SZÉP Kártya juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület
  • Várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:
Analitikus
Budapest