Társaságunk 25 éve foglalkozik gyógyszeralapanyagok, laborvegyszerek és fertőtlenítőszerek gyártásával és kereskedelmével. Számos területen a piac meghatározó szereplői vagyunk, és komoly szakmai háttérrel, valamint korszerű infrastruktúrával rendelkezünk. Modern gyártási, raktározási feltételek, jól felszerelt analitikai labor és magas színvonalú munkakörnyezet jellemzi cégünket. Folyamatos fejlesztéseinknek köszönhetően dinamikusan növekszünk, bővülünk.

Az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Analitikai Labortechnikus

Feladat:

  • Teljeskörű analitikai feladatok végzése az analitikai laborban, mind műszeres, mind klasszikus vizsgálatokkal
  • Mintavételezés
  • GLP szerinti adminisztráció
  • Laborszintű gyártások végzése
  • Részvétel a kutatási feladatokban

Feltétel:

  • Középfokú végzettség
  • Műszeres analitikai gyakorlat (HPLC, GC, ICPE, FTIR, UV-VIS fotométer, KF és automata titrátor stb)
  • Önállóság, megbízhatóság, alaposság, flexibilitás

Előny:

  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Alapszintű angol nyelvtudás (elsősorban levelezés)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Negyedévente teljesítményarányos prémium
  • Évvégi karácsonyi juttatás
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség, képzés

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Klinikai kutató
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2314 Halásztelek, Árpád utca 1.

Fényképes önéletrajzukat bruttó bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva küldjék.