AMS-RTK géptelepi technikus

KITE Zrt.

Győrszemere

Biztosított eszközök
Tablet Laptop

KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat, győrszemerei géptelepünkre.

Leendő kollégánk feladatai:

  • új gép értékesítéshez kapcsolódó AMS-RTK alkalmazások műszaki berendezéseinek telepítése, üzembe helyezése, aktiválása
  • az értékesített gépekhez kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás
  • intelligens, precíziós gazdálkodásra alkalmas gépkapcsolatok nullszervizelése
  • a hatékony gépüzemelést támogató rendszerek bemutatása, oktatása
  • a technológia újdonságok oktatása
  • szakmai képzéseken való aktív részvétel

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú gépészeti, autószerelői vagy autóvillamossági szerelő végzettséggel rendelkezik
  • néhány éves szerelési tapasztalata van
  • magabiztos informatikai ismeretekkel bír
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség jellemzi
  • jó az együttműködési képessége

Előnyt jelent:

  • autóelektronikai műszerész végzettség
  • AMS-RTK rendszerek ismerete
  • ISOBUS rendszer ismerete
  • angol nyelvtudás

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő elérhető plusz jövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • mobiltelefon, laptop, tablet
  • szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Győrszemere

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

KITE Zrt.
Győrszemere