Általános Rendszergazda

    munkatársakat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • Az ügyfél IT igényeinek kielégítése és hibáinak elhárítása (Windows 10 kliensek és alkalmazások telepítése, hibaelhárítása akár helyi, akár távmenedzsment eszközökkel)
  • Külföldi megoldó csoportokkal való együttműködés
  • Események dokumentálása jegykezelő rendszerben
  • Egyszerű, rendszeres üzemeltetési feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon (Windows, Linux, virtualizációs környezet, mentés)
  • Termelési területen induló projektek IT oldali kiszolgálásában való aktív részvétel!
  • Készenléti rendszerben való részvétel (alacsony esetszám!)

Szakmai követelmények:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Rendszerüzemeltetői ismeretek:
    • Hardverek - asztali PC, notebook területen
    • Kliens oldali operációs rendszerek és office alkalmazások területén
    • Active Directory, felhasználói fiókok és jogosultságok menedzselése
    • Hálózati ismeretek

Nyelvtudás:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Egyéb követelmények:

  • Saját gépjármű (készenlét miatt, évente 1-2 alkalommal kellhet)

Szükséges kompetenciák:

  • agilis, proaktív személyiség
  • dinamikus, önálló munkavégzés
  • együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • folyamatos tanulás iránti belső késztetés

Előnyt jelent:

  • Jegykezelő rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • ITIL ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Röszke

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600