FÁBER Kft.

Általános karbantartó (XII. kerület)

Cég: FÁBER Kft.

Város: Budapest, XII. kerület Böszörményi út 20-22

Foglalkozás: határozatlan idejű munkaviszony teljes munkaidő

Általános feladatleírás:

A Budapest XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat tulajdonában álló és a FÁBER Kft. által üzemeltetett intézmények általános épületkarbantartói és épületgondnoki feladatainak ellátása, általános munkarendben.

Részletes feladatleírás:

  • általános karbantartói, gondnoki feladatok végzése épületen belül és kívül,
  • segítségnyújtás a szakági karbantartásokhoz és mérnöki munkákhoz,
  • külső szakcégek munkavégzésének felügyelete,
  • részvétel hiba- és üzemzavar elhárítási feladatokban,
  • részvétel tervszerű megelőző karbantartási feladatokban.

Iskolai végzettség:

  • előny a középfokú villanyszerelő és/vagy gépész és/vagy csőszerelő végzettség.

Elvárt készségek:

  • képesség a tervszerű, valamint az előírások, szakmai protokollok szerinti munkavégzésre,
  • képesség havaria helyzetek, üzemzavarok felismerésére és kezelésére,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • önállóság.

Amit kínálunk:

  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál
  • versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület Böszörményi út 20-22