A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

ÁLTALÁNOS KARBANTARTÓ MUNKATÁRS

Feladatok

  • Elsősorban a budapesti telephelyen általános karbantartói munkák elvégzése (csőszerelési munkák, zárbetétek javítása, szaniterek cseréje, kisebb elektromos bekötések)
  • Anyagmozgatási feladatok (irattározás, bútorok selejtezése)
  • Szükség esetén kisebb építőmesteri munkák (festés, szárazépítés)

Elvárások

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány (víz-gáz- központi fűtésszerelő)
  • Építőipari kivitelező cégnél szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat (épületgépészeti, építőmesteri munkák terén)
  • Szerszám és anyagismeret

Előnyt jelent

  • MS Office alapszintű ismerete
  • Lakatos végzettség
  • Magyar és EU szabványok alapismerete
  • B típusú jogosítvány

Szükséges kompetenciák

  • Rugalmasság
  • Utazási hajlandóság havi rendszerességgel (mosonmagyaróvári telephelyre)
  • Fizikai teherbírás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.