Általános karbantartó

Feladatok:

  • Ütemezett karbantartási munkafolyamatok elvégzése, szervezése, irányítása, átvétele, ellenőrzése
  • Szükséges alkatrész igény megadása, közreműködés annak beszerzésében
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • Hibaelhárítás a legrövidebb idő alatt
  • Szerszámok, gépek rendben- és karbantartása
  • Javaslattételt tesz a műszaki problémák megoldására
  • Aktívan részt vesz a csapat munkájában, a kapcsolódó területek dolgozóival tartja a kapcsolatot

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, szorgalom, alaposság
  • Jó kézügyesség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, email, internethasználat)
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Megfelelő fizikai állapot a feladatok ellátásához

Előnyök:

  • Érettségi
  • TMK és/vagy villamossági és/vagy mechanikai és/vagy gépszerelő, forgácsoló és/vagy műszerész gyakorlat
  • Kőműves/burkoló/faipari gyakorlat, tapasztalat
  • Nyelvtudás (angol)

Amit kínálunk:

  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz. Az önéletrajzban mindenképp tüntesse fel szakterületi- és speciális tapasztalatait.
  • Munkába állás lehetséges időpontja