A B+N Referencia Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, legyen szó műszaki, emberi erőforrást érintő vagy beszerzési, logisztikai területekről. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.
Cégünk az alábbi pozícióba munkatársakat keres:

ÁLTALÁNOS KARBANTARTÓ

Budapest

Feladatok:

    Feladat:
    • Különböző létesítményekben karbantartási és szakipari munkák elvégzése
    • Műszaki berendezések folyamatos tervszerű karbantartása (légkondicionáló, fűtő és melegvíz ellátó rendszerek, ajtók, kapcsolószekrények stb)
    • Munkafázisok betartása karbantartások, eseti hibajavítások idején
    • Részvétel a kisebb szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban
    • Munkanapló vezetése

Elvárásaink:

    • Szakmunkás bizonyítvány (klímás, víz-gáz szerelő, gépész, villanyszerelő, műszerész,kalorikus)
    • Önállóság
    • Precíz pontos munkavégzés

Előny:

    • Karbantartói tapasztalat
    • Jártasság épületgépész munkák ellátásában/épület üzemeltetésben
    • Műszaki affinitás

Amit kínálunk:

    • Bejelentett munkahely
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Szakmai kihívások
    • Betanítás, átképzés
    • Biztos vállalati háttér
    • Minőségi eszközök
    • Állandó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest