A szakorvosi csapatának tevékenységét segítő
munkatársakat keresünk alábbi pozícióba:

Általános Egészségügyi Asszisztens

    Az asszisztensek legjobbikát keressük teljes munkaidőben.
    Egyetlen orvos sem lehet meg nélküled, így mi sem!

    • Ha szeretnél egy munkahelyet, ahol megbecsülnek, értékelnek és ezt nem csak meleg kézfogással fejezik ki, hanem a fizetéseden is látszik, akkor nálunk a helyed!
    • Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, ahol nem betokosodott bürokratikus rendszer működik, hanem meghallgatják a véleményed, akkor nálunk a helyed!
    • Ha van némi érzéked a számítógépekhez és nem ijeszt, ha be kell kapcsolni és megírni egy e-mailt vagy megnyitni egy Excelt, akkor különösen várunk!
    • Ha fontos számodra, hogy milyen munkakörülmények vesznek körbe, akkor biztosíthatunk róla, hogy itt jól fogod érezni magad.

Feladatok

  • Páciensek udvarias fogadása, tájékoztatása és felkészítése a vizsgálatokra
  • Szakorvosok munkájának precíz támogatása
  • Vizsgálatok elvégzésében való közreműködés, esetlegesen egészségügyi szűrővizsgálatok (vérvétel, EKG stb.) önálló elvégzése
  • A területhez tartozó teljes körű adminisztráció pontos elvégzése
  • Fogyóeszközök kezelése

Elvárások

  • Középfokú, OKJ-s végzettség; foglalkozás egészségügyi asszisztens-képesítés és/vagy diplomás ápolói végzettség előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Swiss Prémium Egészségközpontok esetén társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás –ez foglalkozás egészségügy esetén nem elvárás
  • Hasonló munkakörben, magán egészségügyben szerzett tapasztalat előny

  • Swiss Prémium Egészségközpontok: Budapest XII. vagy XIII. kerület
  • Foglalkozás egészségügy: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretnél nálunk dolgozni, akkor küldd el az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva fizetési igényed megjelölésével és munkába állásod legkorábbi lehetséges időpontjának megadásával.