Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A CSEPELI VÁROSGAZDA ZRT. FELVÉTELT HIRDET
AZ ALÁBBI MUNKAKÖRÖKBE
VERSENYKÉPES FIZETÉSSEL.

ÁLTALÁNOS ASZTALOS

(szakmunkás vagy technikus)

Hirdetés szövege:

    Elvárások:
    • Asztalos szakmunkás vagy asztalos technikus végzettség
    • Felelősségvállalás, önálló munkavégzés
    • Minőségi munkavégzés
    Jelentkezési feltételek:
    • Büntetlen előélet
    Jelentkezéskor benyújtandó iratok:
    • Önéletrajz
    • Szakmunkás bizonyítvány

    Önéletrajzát beadhatja személyesen (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) Sárosi Tibornak munkanapokon hétfőtől csütörtökig 08.00-tól 16.00-ig és pénteken 08.00-tól 12.00-ig, illetve e-mailben a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Általános Asztalos
  • Hirdető cég: Csepeli Városgazda Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Elvárások: Asztalos szakmunkás vagy asztalos technikus végzettség Felelősségvállalás, önálló munkavégzés Minőségi munkavégzésJelentkezési feltételek: Büntetlen előéletJelentkezéskor benyújtandó iratok: Önéletrajz Szakmunkás bizonyítványÖnéletrajzát beadhatja személyesen (1215 Budapest, Katona József u. 62-64.) Sárosi Tibornak munkanapokon hétfőtől csütörtökig 08.00-tól 16.00-ig és pénteken 08.00-tól 12.00-ig, illetve e-mailben a "Jelentkezem" gomb segítségével.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.03.03