A West Hungária Bau Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársakat keres

ÁLLVÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR

munkakörbe.

Téged keresünk, ha stabil, tőkeerős vállalati háttér és versenyképes fizetés mellett egy fiatalos, dinamikus csapatban szeretnél dolgozni, és fontos számodra a szakmai fejlődési lehetőség!

Feladatok:

  • Az adott létesítménymegvalósításhoz szükséges állványépítési munkák tervezése és koordinálása
  • Anyagigény, anyagszükséglet felmérése, meghatározása,
  • Építési projekteken állványozási munkák felügyelete, összeállítása, valamint bontás és visszaszállítás ellenőrzése
  • Alvállalkozók általi állványozási munka elvégzésének mennyiségi ellenőrzése (felmérése, utánmérése)
  • Állványozással kapcsolatos szállítások, anyagrendelések koordinálása
  • Építési helyszínen állvány anyagok raktározása rendben tartása
  • Bérelt állvány elemek összeállításának és visszaszállításának koordinációja
  • Kapcsolattartás a kivitelező szakterületekkel.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (előny: ács-állványozó képesítés)
  • Építőiparban szerzett legalább 3-5 éves friss gyakorlat
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Vendel Park

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, munkavégzési hely, valamint bérigény megjelölésével  a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.