Állomásvezető (m/f/d)

KWS SAAT SE & Co. KGaA

Kozármisleny

A KWS a világ egyik vezető növénynemesítő vállalata. A családi tulajdonban lévő KWS önálló és független munkája 165 éves múltra tekinthet vissza. A növénynemesítésre, valamint a kukorica, cukorrépa, gabonafélék, burgonya, repce, napraforgó és zöldségfélék vetőmagjának előállítására és értékesítésére összpontosít. A KWS innovatív növénynemesítési módszereket alkalmaz. A KWS 6000 munkavállalójával 70 országban van jellen világszerte.

Munkaterületek:  Keltető állomások

Hely:

Kozármisleny, Baranya, HU

ID:  6221

Állomásvezetőt keresünk (m/f/d) a KWS Magyarország Kft-n belül, a Kozármislenyben található tenyészállomás valamennyi tevékenységének koordinálására. Ez az izgalmas feladat egy teljes munkaidős, határozatlan időre szóló állás, azonnali kezdéssel.

Ezek lesznek az Ön fő feladatai:

  • Az állomás technikai személyzetének irányítása
  • A termelés irányítása és ellenőrzése
  • Az állomáson folyó összes tevékenység szervezése és nyomon követése, a teljesítmény ellenőrzése
  • Adminisztratív feladatok ellátása, kapcsolattartás üzleti partnerekkel
  • Összehangolás más állomásokkal/vezetőkkel és a folyamatok szabványosításának előmozdítása
  • Javaslatok megfogalmazása a termelékenység növelésére
  • Rövid- és középtávú tervezés (költségvetés, beruházások, személyzet)
  • Az állomás hatékony szervezésének irányítása

Az Ön profilja:

  • Tanulmányok: BsC/MA agrártudományok területén
  • Több éves tapasztalat a kísérletezés, a tenyésztés vagy a termelés területén.
  • Csapatvezetésben, projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Minőségi és proaktív kommunikáció, valamint jó interperszonális készségek.
  • Jól szervezettség
  • Műszaki ismeretek
  • Ügyfélközpontúság és rugalmasság
  • Problémamegoldó képesség
  • Progresszív gondolkodásmód
  • Folyékony magyar és angol tudás
  • B kategóriás jogosítvány (targonca és teherautó előny)

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkaviszony, azonnali kezdéssel
  • Folyamatosan fejlődő munkahely, innováció
  • Cafeteria
  • Külföldi szakmai utak

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető

Felkeltettük az érdekelődését?

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.