Generali Biztosító Zrt.

Lakossági Állománykezelési Osztálya

debreceni munkavégzéssel

Állománykezelő diákmunkatársat

keres határozott idejű szerződéssel.

Feladataid lesznek:

  • a beérkező ajánlatok szakmai ellenőrzése, rögzítése,
  • a biztosítási szerződések kezelése,
  • beérkezett módosítási igények feldolgozása,
  • a szerződésekkel kapcsolatos ügyfél-tájékoztatás,
  • üzletkötő kollegákkal való együttműködés.

Kit keresünk?

Egy olyan önállóan, pontosan, precízen dolgozó diákmunkatársat keresünk, aki magas fokú együttműködési és jó kommunikációs készséggel bír, valamint, aki

  • középiskolai végzettséggel rendelkezik
  • felhasználói szinten MS Office számítástechnikai ismeretekkel,
  • jó problémamegoldó készséggel bír.

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk:

  • Betekintés egy nagy múltú nemzetközi (piacvezető) cég működésébe.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.

Pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Debrecen

Ami a pályázathoz szükséges:

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.