Állattenyésztő mérnökként!

Galina Investment Kft.

Gerde

Csatlakozz a Galina Investment Kft.  csapatához

Munkavégzés helye: Gerdei sertéstelep

A munkakör célja:

A telep működésének megismerése a folyamatok megtanulása és a tapasztalatod elmélyítése.

Feladataid lesznek:

  • sertés mesterséges termékenyítések, ezen belül új eljárások elsajátítása (postcervikális termékenyítés),
  • telepi rotációk tervezése, betartása a folyamatos termelés biztosítása érdekében,
  • fiaztatói feladatok elvégzése (fialások felvétele, modern tenyésztési szoftver segítségével, dajkásítások, alomkiegyenlítések felügyelete, elvégzése),
  • malac utónevelőn választás utáni malacnevelés vezénylése (takarmány görbék beállítása), kezelésekben való közreműködés,
  • szállítások ütemezésének tervezése, kapcsolattartás a társágazatokkal.

Miért válassz minket?

  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.
  • Tarts velünk és kinyitjuk előtted a sertéstenyésztésünk világát, ahol hasznos ismeret birtokába kerülhetsz!

Mit nyújtunk:

  • szakmai kapcsolatokat és tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • elméleti tudásodat a gyakorlatban is alkalmazhatod,
  • megismerheted a sertés ágazat és egy adott telep működését,
  • tapasztalt kollégáink segítik, egyengetik utadat annak érdekében, hogy a megszerzett gyakorlati tudás birtokában hatékony vezetőként te is hozzájárulj sikereinkhez,
  • kipróbálhatod magad a sertés tenyésztés és hízlalás területén,
  • kölcsönös szimpátia esetén hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk a sertés ágazat valamelyik telepén vezető pozícióban.

Téged keresünk, ha

  • most szerezted a diplomád, vagy felsőfokú tanulmányaidat elkezdted,
  • pályakezdő vagy,
  • szívesen megismernéd egy sertéstelep működését,
  • rugalmas vagy a munkavégzés helyét illetően,
  • elkötelezett vagy a szakmád iránt és kellő magabiztossággal rendelkezel,
  • képes vagy önálló munkavégzésre,
  • nyitott vagy az új lehetőségekre, innovációra.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gerde

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Gerde