Állattenyésztési termék értékesítő kolléga

    A Bentley Magyarország Kft már több mint 20 éve van jelen a magyarországi állattenyésztési piacon. Kiváló minőségű, egyre bővülő termék skálájával a legnevesebb állattartó telepeken is jelen van. Székesfehérvári értékesítő csapatába keres

    „Értékesítő, termékmenedzser” munkakörbe kollégát, az ország egész területén történő munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Cég állattenyésztési termékeinek (pl. preciziós takarmányozási rendszerek értékesítése, támogatása, villanypásztor rendszerek) értékesítése főleg sertéstenyésztő partnereinek részére,
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  • Új üzleti partnerek felkutatása, termékek értékesítése,
  • Ajánlatok készítése, azok nyomon követése,
  • Kiállításokon való részvétel,
  • Konkurencia folyamatos figyelése,

Elvárások:

  • Legalább középfokú agrár (takarmányozási, állattenyésztési) végzettség,
  • Legalább alap szintű angol nyelvtudás, (írásban és szóban),
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Értékesítési tapasztalat,
  • MS Office felhasználói ismeretek (Excel, Word, PowerPoint),
  • Munkavégzés egyedül is és csapatban is,
  • Utazási hajlandóság az ország egész területén,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat és meglévő kapcsolatrendszer, ügyfélkör előnyt jelent.

Cégünk ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és bonusz rendszer,
  • Céges gépkocsi, magánhasználatra is,
  • Laptop, telefon,
  • Szakmai továbbképzések,
  • Családias környezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.