ALPHA-VET Kft.
  • Csatlakozz az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. értékesítő csapatához!

    A 2017/2018-ban Szerethető Munkahely díjas Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, amely gyógyszer értékesítő üzletága bővítése céljából új kollégákat keres.
    A vállalat 100%-ban magyar tulajdonú, melyet családias, munkavállaló központú légkör, elérhető, segítőkész, objektív vezetés jellemez.

    A feladatok és elvárások mellett tagja lehetsz egy összetartó, szakértő csapatnak, akikkel együtt fejlesztheted az üzletágat, alakíthatod ki a közös céljaitokat és a termékek fejlesztésében is közreműködhetsz.
    Napi munkádnak célt ad, hogy szaktudásoddal segítséget nyújthatsz a magyar mezőgazdaság szereplőinek!

    - Online állásinterjú

    - Online onboarding

    - Kezdetben home office

  • Állattartótelep látogató/ kereskedelmi képviselő

    Feladatok:

      • állatgyógyszer értékesítése,

      • vevői igények felmérése, termékinformációk átadása,

      • meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás és új üzletfelek felkutatása,

      • piaci folyamatok követése.

    Elvárások:

      • szakirányú végzettség (főként állategészségügy területén, agrár területen),

      • értékesítési tapasztalat,

      • számítógépes ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása,

      • kiváló kommunikációs képesség,

      • önállóság, kitartás, tanulási hajlandóság,

      • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély, vezetési gyakorlat.

      Kompetenciák:

      • pontosság, precizitás,

      • problémamegoldás,

      • proaktivitás és ambíció,

      • kezdeményezés.

    Előny:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

      • több éves kereskedelmi gyakorlat.

    Amit kínálunk:

      Csatlakozz értékesítő csapatunkhoz, ha

      - szívesen dolgoznál egy megbecsült, szakértő csapatban, lendületes munkakörben, akire hosszú távon számít a vállalat,

      - érdekel a kereskedelem és az agrárium,

      - szívesen veszel részt szakmai rendezvényeken,

      - szeretsz új embereket megismerni, szívesen segítesz szaktudásoddal másoknak,

      - nem okoz gondot, ha minden nap úton vagy,

      - változatos munkakörre vágysz!

      • kiemelt vállalati pozíció,

      • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,

      • folyamatos motiváció,

      • szakmai és anyagi fejlődés évről évre,

      • céges autó használata.

      További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

      1. Sportrendezvények

      2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

      3. Dolgozói bankszámla vezetés

      4. Modern konyhák

      5. Modern irodák

      6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra

      7. Dolgozói tájékoztatás

      8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek

      9. Nyaralási lehetőség

      10. Egészségmegőrzés

      11. Alapítványi segítség

      12. Céges családi nap

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Területi képviselő
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Állatorvos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát.