Állattartó (sertés) telepvezető

EU-FIRE Kft.

3256 Kisfüzes

Kik vagyunk mi?
Fő profilunk az ingatlanfejlesztések mellett a geotermikus energiaforrások fejlesztése, valamint jelenleg az agrárgazdaság, a gyártás és high-tech felé bővül cégcsoportunk tevékenységi köre.

Kisfüzes környékén kialakítás alatt lévő sertéstelepünkre keresünk hosszú távra bejárós telepvezetőt.

Ha szeretnél Te is részese lenne egy szakértő csapatnak és munkáddal segíteni, hogy további sikereket érjünk el együtt, olvass tovább és meglátod miről is van szó!

Főbb feladatok, munkák:

  • szaktanácsadás tartástechnológiával kapcsolatban
  • állattartó telep kiviteli terveinek ellenőrzése
  • vonatkozó engedélyekkel kapcsolatos szaktanácsadás, ügyintézés
  • technológiai elemek beszerzésében való közreműködés
  • takarmányozási tanácsadás
  • trágyatechnológiával kapcsolatos szaktanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú állattenyésztési mérnök végzettség;
  • állattenyésztési területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • talpraesett, dinamikus személyiség,
  • jó kommunikációs képesség, konfliktuskezelési gyakorlat;
  • határozott, proaktív a hozzáállás;
  • rugalmasság, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • sertés telepen szerzett tapasztalat
  • inszeminátor végzettség és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges telefon
  • változatos, összetett, kihívást jelentő feladatkör
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • korrekt cégvezetés
  • teljes munkaidős állás

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Amennyiben elnyerte a tetszésedet az álláslehetőség, kattints a "Jelentkezem" gombra és küldd el fényképes, magyar nyelvű, szakmai önéletrajzodat nekünk és mi felvesszük Veled a kapcsolatot, ha relevánsnak találjuk a profilodat.