Állatorvostudományi Egyetem
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Állatorvos / biológus

Főbb feladatok, munkák:

    • Állatorvosi virológia, Mikrobiológia, Fertőző betegségek laboratóriumi diagnosztikája és Biotechnológia tárgyakhoz kapcsolódó oktatási feladatok elvégzése.
    • Részvétel a laboratóriumban folyó kutatásokban és diagnosztikai tevékenységekben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Állatorvosi vagy MSC biológus diploma;
    • Angol nyelvből középfokú C nyelvvizsga;
    • Önálló munkavégzésre képes a laboratóriumban;
    • Munkavégzéshez szükséges háttérinformációk megszerzésére alkalmas;
    • Elhivatottság a szakirány iránt;
    • Angol és magyar nyelven előadások és gyakorlatok megtartására képes;
    • PhD fokozat mielőbbi megszerzése;
    • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy;
    • Cselekvőképesség;
    • Büntetlen előélet;
    • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a 33/1998. (VI.24.) NM rendelet szerint.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Virológiai témakörben és laboratóriumi munkában való jártasság;
    • Molekuláris biológiai jártasság (filogenetikai elemzések);
    • Biotechnológiai jártasság;
    • Előadói képességek (angol és magyar nyelven).

Amit kínálunk:

    Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, 4 hónap próbaidővel.

    Stabil munkahely, változatos feladatkör.
    Kiváló szakmai és munkatársi közösség.
    Kellemes, történelmi környezet.
    Parkos, kisállatbarát kampusz.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Állatorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1143 Budapest, Hungária körút 23-25.

  • Részletes szakmai önéletrajz.
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget, idegennyelvtudást tanúsító okiratok másolata.
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló igazolás másolata.
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul (2011. évi CXII. tv. 5. § (1) bekezdés b.) pontja).
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizhesse.