Állatgondozó

Nettó 250e - 450e Ft havi bér

KRIKK KFT.

3328 Egerszólát

KRIKK KFT.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Cégünk szürkemarha tenyésztéssel foglalkozik, néhány éve országos bikanevelő telepként is működünk. A szálas takarmányt magunk állítjuk elő, ezért előnyt élvez akinek ebben tapasztalata van.

Főbb feladatok, munkák:

Állatgondozót keresünk szarvasmarha telepre jogosítvánnyal, igény szerint bentlakással.
Rendkívül kultúrált körülmények idén felújított külön lakrészben.
Hosszú távra keresünk munkatársat.
Bejelentett állás!

További részletekről érdeklődni lehet:+36 70 333 22 80

Eger melletti munkavégzési hely.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Precíz munkavégzés, állatok szeretete, megfelelő fizikai állóképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

jogosítvány

Amit kínálunk:

Családias környezet, önálló munkavégzés, szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Mezőgazdasági munka

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

KRIKK KFT.