Állatorvostudományi Egyetem

Állatgondozó és karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

    • Kísérleti állatok gondozása, etetése, itatása, tisztán tartása;
    • A kísérleti állatház takarítása;
    • Tanszéki karbantartási munkák elvégzése (festés, kisebb javítások);
    • Kertápolás, kertgondozás;
    • Veszélyes hulladék kezelése;
    • Anyagmozgatás, szállítás;
    • A tanszéki épület környékének tisztán tartása, hókotrás;
    • Síkosságmentesítés;
    • anyagbeszerzés;
    • alkalmanként kézbesítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Általános iskolai vagy szakmunkásképző iskolai végzettség.
    • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy.
    • Cselekvőképesség.
    • Büntetlen előélet.
    • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a 33/1998. (VI.24.) NM rendelet szerint.
    • Önálló munkavégzés;
    • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés;
    • Együttműködési képesség;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, 4 hónap próbaidő.

    Stabil munkahely, változatos feladatkör
    Kiváló szakmai és munkatársi közösség
    Kellemes, történelmi környezet
    Parkos, kisállatbarát kampusz

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1143 Budapest, Hungária körút 23-25.

  • Önéletrajz, bérigény megjelölésével;
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget tanúsító okiratok másolata;
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló igazolás;
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul;
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizhesse