Állatorvostudományi Egyetem

Állatgondozó és karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

    • kísérleti állatok gondozása, etetése, itatása, tisztán tartása;
    • a kísérleti állatház takarítása;
    • tanszéki karbantartási munkák elvégzése (festés, kisebb javítások);
    • kertápolás, kertgondozás;
    • veszélyes hulladék kezelése;
    • anyagmozgatás, szállítás;
    • a tanszéki épület környékének tisztán tartása, hókotrás;
    • síkosságmentesítés;
    • anyagbeszerzés;
    • alkalmanként kézbesítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • általános iskolai vagy szakmunkásképző iskolai végzettség,
    • Magyar állampolgárságú, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy,
    • Cselekvőképesség,
    • Büntetlen előélet,
    • Előzetes munkaköri alkalmassági vizsgálat a 33/1998. (VI.24.) NM rendelet szerint.
    • Önálló munkavégzés
    • megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
    • együttműködési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, 4 hónap próbaidővel.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1143 Budapest, Hungária körút 23-25.

  • Önéletrajz, bérigény megjelölésével,
  • Iskolai végzettséget tanúsító okiratok másolata,
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a bizonyítvány megkéréséről szóló igazolás,
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul,
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati dokumentumok hitelességét, a referenciák valódiságát a munkáltató ellenőrizhesse,

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.