A Bock Hungária Kft. a nemzetközi érdekeltségű Bock cégcsoport tagja. Piacvezető német családi vállalkozásként Magyarországon Ajkán és Noszlopon rendelkezik telephellyel. Ma már több mint 1000 Kollégának köszönhetjük cégünk töretlen sikerét az irodabútor alkatrészgyártás, műanyag fröccsöntés, illetve fröccsöntő szerszámgyártás területén.
Megnövekedett feladataink ellátására keressük új Kollégánkat az alábbi munkakörbe.

Alkatrésztervező mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Szériaérett termékek tervezése és fejlesztése, a változások utókövetése
  • Az adott termékcsoport termékeinek fejlesztése, tervezése és kialakítása
  • Meglévő konstrukciók optimalizálása és az ezt szolgáló vizsgálatok és próbák elvégzése
  • Felelős a termékért a termékfejlesztéstől és a rajzkészítéstől a próbagyártások végrehajtásán keresztül a szériagyártásig
  • Kapcsolattartás és együttműködés az anyavállalati kollégákkal, valamint a társterületekkel
  • A kapcsolódó dokumentációk karbantartása
  • A termelés támogatása speciális információkkal az alkatrészekkel és szerszámokkal kapcsolatosan

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépész-, villamos-, anyagmérnök, mérnök informatikus)
  • Creo (Pro-Engineer) Creo 3.0., SolidWorks tervezőrendszer ismerete és használatban szerzett gyakorlat
  • Kommunikációképes szintű német nyelvtudás (szóban és írásban is), mely a napi munkavégzés során elengedhetetlen
  • MS Office ismeretek
  • Magas fokú elhivatottság, együttműködő, motiváló munkastílus
  • Nagyfokú precizitás, pontosság és jó szervező- és koordinációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria juttatás
  • Összetett, kihívást jelentő, felelősségteljes szakmai feladatok
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas munkaidő

    Legyen Ön is a vállalat fejlődésének részese!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Ajka, 8400 Timföldgyári út 17.