Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

ALKATRÉSZ KISZÁLLÍTÓ

(CSORNA)

Ajánlatunk:

  • kiemelkedő és kiszámítható jövedelem
  • éves munkabérfejlesztés
  • azonnali kezdés
  • teljes munkaruha szett (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • céges mobiltelefon, amit privát célra is használhatsz
  • betanítási terv és központi szakmai képzések
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • korszerű munkaeszközök (4 évnél nem régebbi kiszállító autó, vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • dolgozói kedvezmények és céges csapatépítő programok
  • pályakezdőket is várunk

Feladataid:

  • a megrendelt áru pontos kiszállítása a partnereinknek
  • jó kapcsolat kialakítása és fenntartása a megrendelőinkkel
  • cégünk képviselete kulturált közúti közlekedéssel

Amit Tőled elvárunk:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 2-3 év vezetési tapasztalat
  • fix munkaidő: kezdés 07:00-09:00 közötti időpontokban kiszállítási körtől függően
  • havi két szombat délelőtti munkavégzés túlórában elszámolva
  • jó kapcsolatteremtési képesség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9300 Csorna Soproni út 23/b

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A
2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!