Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy olyan vállalathoz, ahol megbecsülik és értékelik a munkádat, ahol ki tudod magadból hozni a legtöbbet és sikeres lehetsz.

ALKATRÉSZ KISZÁLLÍTÓ

(Budapest X. kerület)

    Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal?
    Szeretsz vezetni és van is benne 2-3 éves tapasztalatod?
    Könnyen és gyorsan megtalálod a hangot másokkal?
    Pályakezdő vagy és nincs munkatapasztalatod?
    Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod: Téged keresünk!

A Te feladataid:

  • a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinknek
  • alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot megrendelőinkkel
  • kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünket

Amit Neked kínálunk:

  • kiemelkedő jövedelmet
  • munkabéredet évente fejlesztjük (2017-ben 20%-os béremelést adtunk)
  • fix munkaidőt: H-P 06.00-15.00 vagy 08.00-17.00
  • lehetőséget, amennyiben pályakezdő vagy
  • kiszámítható és elérhető prémiumot
  • cafeteriát
  • teljes munkaruha szettet biztosítunk (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
  • betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • korszerű eszközöket a munkavégzéshez (4 évnél nem régebbi kiszállítóautó, vonalkódolvasók, fejlett informatikai rendszer)
  • céges csapatépítő programokat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Személyszállító, Gépkocsivezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1107 X. Száva utca 8.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Alkatrész kiszállító (Budapest X. kerület)
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: a megrendelt árut pontosan kiszállítsd a partnereinknek alakíts ki és tarts fenn jó kapcsolatot megrendelőinkkel kulturált közúti közlekedéseddel képviseld cégünket
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-17
  • Lejárati dátum: 2018-08-03
Állás, munka még: Unix Autó Kft.>