LIEBHERR-ÉPÍTŐIPARI GÉPEK MAGYARORSZÁG Kft.

Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport – amely mintegy 44 000 alkalmazottal és 130 céggel van jelen a világban – Magyarországon működő kirendeltsége számára, győri munkavégzésre keres:

Alkatrész értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

    • ajánlatok készítése
    • alkatrészrendelés és értékesítés
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • napi szintű kapcsolattartás a termelő gyárakkal német vagy angol nyelven
    • számlázás
    • raktármozgások nyomon követése, raktárkészlet nyilvántartása
    • leltározás, felelősségvállalás a raktárkészletért

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • műszaki és/vagy logisztikai végzettség (felsőfokú előny)
    • beszerzés vagy értékesítés (backoffice) területén szerzett tapasztalat
    • tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
    • jó kommunikációs készség szóban és írásban
    • műszaki beállítottság
    • számítástechnikai ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny
    • raktározási rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • teljes munkaidős foglalkoztatottság
    • stabil munkáltatói háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Szentiváni út 10.

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát.