Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működés után vállalatunk 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat is. 3000 főt maghaladó létszámú munkavállalót foglalkoztatunk és mintegy 140 kirendeltséggel vagyunk jelen Magyarországon, Romániában és Szlovákiában. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ

BUDAPEST

A Te feladataid:

  • vevőink kiszolgálása az UNIX üzletben
  • partnereink támogatása a termékek kiválasztásában
  • megrendelések kezelése, árajánlatok készítése
  • készpénz és számlák kezelése
  • egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Amit Tőled elvárunk:

  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • szeretsz emberekkel beszélgetni és csapatban dolgozni
  • ügyesen kezeled a számítógépet

Amit Neked kínálunk:

  • a versenyképes és kiszámítható munkabéredet mindig időben megkapod
  • a pozíció betöltéséhez minden szükséges tudást átadunk
  • teljes munkaruha szettet kapsz (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • korszerű eszközökkel dolgozhatsz
  • a céges mobiltelefonodat privát célra is használhatod
  • évente 2 alkalommal vehetsz részt céges csapatépítő programokban
  • a jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Munkavégzés helye:

Budapest

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével) a jelentkezés gombra kattintva töltheted fel!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Unix Autó Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Alkatrész értékesítő (Budapest)
  • Rövid pozíció név: Alkatrész értékesítő
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: vevőink kiszolgálása az UNIX üzletben partnereink támogatása a termékek kiválasztásában megrendelések kezelése, árajánlatok készítése készpénz és számlák kezelése egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Elvárások: rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal szeretsz emberekkel beszélgetni és csapatban dolgozni ügyesen kezeled a számítógépet
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-21