A KITE Zrt. - Magyarország piacvezető mezőgazdasági cége - pályázatot hirdet

Szászberken található alközpontjába

Alkatrész értékesítési előadó

    munkakör betöltésére

    Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladata:

  • a KITE Zrt. által forgalmazott mezőgazdasági alkatrész készletek, tartozékok kezelése,
  • beérkező áruk minőségi, mennyiségi átvétele,
  • betérő partnerek fogadása, kiszolgálása,
  • megrendelések felvétele és kezelése,
  • számla, illetve szállítólevél készítése, rendszerezése,
  • készletkezelés, készletnyilvántartás.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • kereskedelmi attitűd,
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség.

Előnyt jelent:

  • műszaki beállítódás,
  • mezőgazdasági területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • angol nyelvtudás,
  • kereskedelemben szerzett gyakorlat.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
  • cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szászberek

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör kiválasztásával - töltheti fel 2019.03.28-ig.